• +48 604 514 841
 • Szybki kontakt

  Chciałbyś się z nami skontaktować?X

  ZOSTAW WIADOMOŚĆ

  Wiadomość się wysyła. Daj nam chwilę. Obiecujemy, że będzie szybciej niż na Poczcie...

  Dziękujemy! Wiadomość została przesłana. Spodziewaj się naszej odpowiedzi wkrótce.

  Coś poszło nie tak. Spróbuj proszę jeszcze raz. Ewentualnie napisz bezpośrednio na marek@totemo.pl

  To naprawdę minimum informacji jakie potrzebujemy. Wypełnij proszę wszystkie pola. Dziękujemy.

Mariusz Jas

Mariusz Jas

kontakt: Mariusz Jas

Architekt Biznesu

Urodzony doradca 🙂 i certyfikowany menadżer projektów. Jego pasją jest rozwiązywanie problemów. Myśli modelami biznesowymi, wszędzie wypatruje insight’ów, fan marketingowej spójności i zarządzania w oparciu o wartości.

Doświadczenie zdobywał przy realizacji projektów w najtrudniejszym ze środowisk – sferze publicznej. Odpowiadał za przygotowanie koncepcji i koordynowanie projektów dotyczących m.in. rozwoju innowacyjności, transferu technologii, animacji klastrów gospodarczych, współpracy nauki z biznesem. Pracował w tym zakresie dla Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi i Uniwersytetu Łódzkiego.

W Totemo odpowiedzialny przede wszystkim za proces analizy oraz tworzenia strategii. E-biznesom doradza w zakresie szeroko rozumianej użyteczności, zarządzania marką oraz rozwoju biznesowego produktów i usług. Prowadzi własną agencję interaktywną.

Pasjonat prostych rozwiązań pozwalających realizować złożone strategie. Uwaga: ma irytujący zwyczaj zadawania tysięcy pytań (podobno pozwala mu to lepiej zrozumieć biznes Klientów i opracowywać trafniejsze rozwiązania).

Pasjonat dobrze wykonywanej pracy, prozy Ayn Rand i sportów zespołowych.

Totemo Consulting Group, 2015