• +48 604 514 841
 • Szybki kontakt

  Chciałbyś się z nami skontaktować?X

  ZOSTAW WIADOMOŚĆ

  Wiadomość się wysyła. Daj nam chwilę. Obiecujemy, że będzie szybciej niż na Poczcie...

  Dziękujemy! Wiadomość została przesłana. Spodziewaj się naszej odpowiedzi wkrótce.

  Coś poszło nie tak. Spróbuj proszę jeszcze raz. Ewentualnie napisz bezpośrednio na marek@totemo.pl

  To naprawdę minimum informacji jakie potrzebujemy. Wypełnij proszę wszystkie pola. Dziękujemy.

Aleksandra Zwolińska

Aleksandra Zwolińska

kontakt: Aleksandra Zwolińska

Coach, Employee Experience Consultant

Od ponad dziesięciu lat wspomagam talenty. Pracuję jako coach, inspirując ludzi do pozytywnych zmian zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jako trener kształcę konkretne umiejętności, pomagające w codziennej pracy i budowaniu kariery. Jako praktyk/konsultant HR rozwijam utalentowanych pracowników. Współpracuję z menedżerami, aby identyfikować i promować pracowników o wysokim potencjale.

Od wielu lat z powodzeniem funkcjonuję jako trener umiejętności psycho-społecznych i menedżerskich. Prowadzę również szkolenia z zakresu narzędzi HR w zarządzaniu. Tematy związane z zarządzaniem talentami to moja szczególna pasja. Tak więc moje ulubione tematy szkoleniowe to:

 • Rekrutacja i identyfikacja pracowników o wysokim potencjale;
 • Motywowanie i rozwój talentów w organizacji;
 • Umiejętności menedżerskie w rozwoju pracowników;
 • Metody rozwoju kariery w organizacji – szkolenie dla pracowników HiPo.

Wspieram organizacje w procesach związanych z rozwojem pracowników. Obszary realizowanych przeze mnie projektów:

 • Określenie modeli kompetencyjnych w organizacji;
 • Opracowanie systemu ocen okresowych;
 • Identyfikacja pracowników o wysokim potencjale;
 • Określenie planów rozwoju dla pracowników o wysokim potencjale;
 • Ustalenie ścieżek rozwoju dla pracowników o wysokim potencjale;
 • Ustalenie planów sukcesji w organizacji.

  A bardziej oficjalnie:

  Specjalizacja: psychologia biznesu i procesy zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji. Rozwój umiejętności menedżerskich i zarządzania skutecznością osobistą. Rozwój osobisty i metody budowania pozytywnych relacji z otoczeniem.

  Kompetencje: psycholog, certyfikowany coach ICF i doświadczony trener umiejętności zarządczych i społecznych. Wykładowca uniwersytecki (współpracuje m.in. z Uniwersytetem SWPS). Wieloletni konsultant zarządzania, przez wiele lat zarządzający działami HR (m.in. menedżer szkoleń i rozwoju w strukturach amerykańskiego koncernu PPG). Obecnie pracuje również jako konsultant rozwiązań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i wspierania rozwoju zarządzania w polskich organizacjach, realizując projekty zarówno w przestrzeni biznesowej, jak i w organizacjach pozarządowych..

  Kwalifikacje: absolwentka studiów o kierunku psychologia (2003, specjalizacja – psychologia społeczna)i studiów podyplomowych na kierunku prawa pracy (2007). Certyfikowany trener umiejętności psycho-społecznych (2002) i akredytowany coach ICF (2013).

  Doświadczenie: w branży szkoleniowej od 2002 roku, z doświadczeniem w prowadzeniu zarówno szkoleń otwartych, jak i zamkniętych. Przykłady realizowanych tematów szkoleniowych: trening umiejętności menedżerskich; zarządzanie czasem i skuteczność osobista; trening współpracy w zespole; trening asertywności; rekrutacja i selekcja pracowników; motywowanie i rozwój pracowników; zarządzanie talentami w organizacji.

  Totemo Consulting Group, 2015